Doprava zdarma

Postele z masivu 200x200

Přáním člověka při výběru postele je dobře se vyspat, natáhnout se a cítit se svobodně. Manželské postele, pečlivě vybrané týmem Daponti, patří k designově zajímavým kouskům, které oživí ložnici a pomohou dodat styl celé místnosti.

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem
Pohled na dřevěnou manželskou postel s levitujícím efektem, boční pohled.
Doprava zdarma
Kód: 214/DUB7
Moderní levitující manželská postel z dubového masivu, pohled z boku.
Doprava zdarma
od 47 500 Kč
Kód: 235/DUB50
Dubová manželská postel s levitujícím efektem, boční pohled.
Doprava zdarma
od 50 000 Kč
Kód: 208/DUB7

Manželské postele 200x200 jsou nepřehlédnutelné svými rozměry i designem

Tyto manželské postele jsou vhodné pro páry i jednotlivce, kteří touží po neomezeném prostoru při spánku nebo odpočinku. V posteli této velikosti bude mít každý z páru své osobní království, aniž by se cítil stísněně, nemluvě o tom, že do postelí takových rozměrů se s párem snadno vejde i dítě nebo domácí zvíře. Jsou to postele, které nerozdělují, naopak, manželské postele 200x200 rodinu spojují a dělají ze spaní zážitek.

Manželské postele 200x200 sice zaberou více místa, ale je to prostor, který je určen pro vás a pro váš dokonalý spánek. To, že jsou větší, nemusí být na škodu. Všimnete si jich hned a mohou tvořit ústřední prvek ložnice. Větší prostory, které je třeba vyplnit, aby působily útulně, jsou ideálním místem pro manželskou postel 200x200.

Probuďte se s radostí a dostatkem čerstvé energie

Spánek je důležitou součástí našeho života. Je důležité vytvořit si příjemné podmínky pro spánek, aby plnil svůj účel. Každý by měl vstávat z postele odpočatý a s úsměvem na tváři.  Přesně tak uvažoval náš tým při vytváření nabídky kvalitních masivních a čalouněných postelí Daponti. Každá postel díky svým vlastnostem přinese do vašeho domova přesně to, k čemu je určena a k čemu byla navržena.