Doprava zdarma

O nás

DAPONTI

Podstatné jméno | pón-te - z italštiny most

Je most, místo či ústřední bod (point) , jehož nosné pilíře jsou postaveny na masivních základech výroby dřevěného nábytku pro domácnost. Sortiment nábytku z masivního dřeva je vyráběn s láskou a poctivým řemeslným zpracováním.

Každý kus nábytku přináší originální design a prvotřídní kvalitu deklarovanou dlouhou životností výrobků z masivního dřeva. Kromě širokého sortimentu dřevěného bytového nábytku u nás najdete i příjemný a vstřícný zákaznický servis, který vám rozhodně nebude "házet dřevěná polena pod nohy".

DAPONTI pro nás není jen práce, je to umění. Každý kus nábytku je vytvořen s maximální péčí a smyslem pro detail. Naše zkušenosti s prodejem nábytku z masivu se odrážejí v kombinaci kvalitního dřeva, originálního designu výrobků a především lidského přístupu k zákazníkovi.

Spojení nábytku s poctivou prací pro nás není novinkou

V našem oboru se slovo spojování postupně stalo pro firmu slovem, které nás paradoxně začalo odlišovat nebo odlišovat od ostatních.

  • V roce 2009 jsme začali vyrábět a prodávat ocelové židle Sarah. Postupem času jsme přešli na poněkud živější materiál. Takový, který funguje, dýchá, žije. Je to masivní dřevo.

masivni-drevo-zoe

  • Od roku 2020 se specializujeme na výrobu dřevěných kostelních židlí ZOE, ale nyní i různého dalšího kostelního nábytku ZOE ze dřeva ze slovenských hor.
  • ZOE je naše patentovaná kostelní židle z masivního dřeva. Jedná se o unikátní výrobek, který vyniká nejen ušlechtilým materiálem, ale zejména několika výhodami ukrytými v konstrukci kostelní židle. Mezi hlavní vychytávky patří pultík, hák, klekačka, nenápadná polička nebo spojitelnost, která umožňuje židli spojit v jednu lavici.

kostolni-lavice-zoe-masivni-drevo

Náš nábytek z masivního dřeva si již našel své místo v Americe

ZOE dokonce spojuje kontinenty, protože několik židlí a lavic ZOE si našlo a stále nachází své "místo k sezení" ve Spojených státech amerických a v několika evropských zemích, přičemž zrod ZOE se vždy odehrává v srdci Slovenska.

ZOE má od roku 2020 patent na jedinečnost, který získal od Úřadu Evropské unie pro duševní vlastnictví (EUIPO). Jeho kvalitu schválil Textilní zkušební ústav v Brně, který potvrdil, že ZOE bez problémů unese 300 kg. Postupně jsme se stali nepsanými odborníky v oblasti nábytku. Z naší prodejny pronajímáme a prodáváme různé židle po celém světě.

kostolni-stolicka-zoe-ze-dreva

Naším přáním je jít stále kupředu

  • V roce 2023 jsme realizovali myšlenku zřízení e-shopu zaměřeného na domácí nábytek z masivu. Myšlenka spočívala také v tom, že jsme chtěli do vašich domovů přinést naše dlouholeté zkušenosti se zpracováním dřeva. Věříme, že kvalita a krása by neměly být kompromisem. A tak se zrodilo DAPONTI - místo, kde najdete nábytek z masivu, který vyniká nejen svým vizuálním kouzlem, ale také vydrží mnoho let a stane se důležitou součástí vašeho domova.