Doprava zdarma

Čalouněné postele

Čalouněné manželské postele mohou poskytnout pohodlné a bezpečné místo pro každého. Přesvědčte se sami zakoupením jedné z našich čalouněných postelí. Abychom vám to usnadnili, náš tým pečlivě vybral kvalitní postele s nezaměnitelným designem.

 
Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem
Moderní levitující manželská postel z dubového masivu, pohled z boku.
Doprava zdarma
od 47 500 Kč
Kód: 235/DUB50
Dřevěná dubová manželská postel Moon s čalouněným čelem, pohled z boku. Kód: 167/DUB50

Čalouněná postel s rozměry, které se hodí do každé ložnice

Naše nabídka čalouněných postelí je bohatá i na různé rozměry. Hledáte delší, kratší, užší nebo širší postel? Žádný problém! Najdete zde čalouněné postele 180x200, 160x200, 120x200, 140x200. Potřebujete využít prostor pod postelí? Čalouněná manželská postel s úložným prostorem už na vás netrpělivě čeká. Díky návodu snadno zvládnete i montáž postele. Oslovila vás čalouněná postel? Může být u vás doma už za pár hodin - postele máme skladem.

Ciťte se v posteli jako v bavlnce

Výhoda, kterou čalouněná postel nabízí, spočívá především v měkkém a příjemném materiálu, ze kterého je vyrobena. Tento materiál ocení zejména ti, kteří rádi spí na něčem poddajném. Čalouněná postel je také výhodou pro malé děti, kterým nehrozí úraz v podobě nárazu o ostré hrany postele.

Čalouněné postele mohou zútulnit vaši ložnici, ale stejně jako všechny postele vyžadují péči. Aby byla postel stále jako nová, je třeba ji občas vysát a nedoporučuje se umisťovat takovou postel do blízkosti radiátoru nebo okna, protože přímé sluneční světlo ji může poškodit.