Doprava zdarma

Metody plateb na našem webu

Platba kreditní kartou

 Akceptované typy karet:

● Mastercard

● Visa

● Visa Electron

● Google Pay

Elektronický platební systém Google Pay

Google Pay je inovativní platební systém od společnosti Google, který umožňuje realizovat platby prostřednictvím mobilních telefonů a tabletů s operačním systémem Android, a také prostřednictvím smart hodinek se systémem Wear OS.

Apple Pay

Apple Pay je mobilní platební a digitální peněženka vyvinutá společností Apple Inc. Tato služba umožňuje uživatelům provádět platby prostřednictvím zařízení jako iPhone, Apple Watch, iPad nebo Mac.

Bankovní převod

Bankovní převod představuje formu elektronického převodu finančních prostředků. Tato možnost umožňuje přijímat platby přímo na bankovní účet, nabízející rychlou, jednoduchou a bezpečnou cestu přijímání finančních prostředků.

Bezpečnost vašich údajů o kartě

V zájmu vaší pohodlnosti a bezpečnosti neprocházejí vaše platební údaje přes náš server. Informace o vaší kartě jsou zpracovávány výlučně společností Shoptet, a.s., provozovatelem platební brány, který podléhá dohledu Národní banky Slovenska.

Všechny údaje o vaší kartě, odesílané prostřednictvím platební brány, jsou šifrovány 256bitovou SSL technologií. Tato vysoká úroveň zabezpečení zaručuje, že nákup kreditní kartou na daponti.cz je bezpečný, chráněný a zabraňuje přístupu nepovolaným třetím stranám k vašim údajům.