Doprava zdarma

Jednolůžkové postele dle rozměrů

Když jsme v Daponti přemýšleli, jaké rozměry jednolůžek nabízíme, po pečlivém hledání jsme se shodli, že nejčastěji zákazníci sahají po rozměrech 90x200, 120x200, 100x200.

 

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem
Pohled na dřevěnou manželskou postel s levitujícím efektem, boční pohled.
Doprava zdarma
Kód: 214/DUB7
Moderní levitující manželská postel z dubového masivu, pohled z boku.
Doprava zdarma
od 47 500 Kč
Kód: 235/DUB50
Dubová manželská postel s levitujícím efektem, boční pohled.
Doprava zdarma
od 50 000 Kč
Kód: 208/DUB7

Návod, který z vás udělá montéra

V týmu Daponti jsme přemýšleli, jak zákazníkovi co nejvíce usnadnit objednávku, a rozhodli jsme se, že prioritou je úspora času zákazníka. Proto jsou lůžka, která vidíte v obchodě, ta, která náš tým vybral v dlouhém schvalovacím procesu. Lidé, kteří nejsou zruční, se obávají, že svou novou postel nezvládnou sestavit nebo že jim to zabere spoustu času. Na to jsme mysleli a spolu s objednávkou obdržíte průvodce, který ukazuje všechny kroky montáže, které postel vyžaduje. Obavy z montáže mohou jít stranou!

Po probuzení se budete cítit jako královna nebo král

Vlastnosti postele jsou stejně důležité jako její design. Chceme, abyste svou postel mohli poctít přívlastkem krásná, a proto u nás najdete designové kousky, které jsou vyrobeny tak, abyste je mohli obdivovat i za desítky let. Pokud máte chuť na jednolůžkovou postel s úložným prostorem, která zároveň dobře vypadá, najdete ji v naší nabídce.