Doprava zdarma

Noční stolky

Svou ložnici můžete oživit hezkým nočním stolkem. Noční stolek plní nejen estetickou, ale i praktickou funkci. Ať už si vyberete jakýkoli noční stolek, všechny byly pečlivě vybrány týmem Daponti.

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem
Masivní noční stolek Solid Loom s kovovou podnoží a otevřenou zásuvkou, pohled z boku.
Doprava zdarma
16 250 Kč
Kód: 110
Moderní noční stolek z masivního dubového dřeva na bílém pozadí, boční pohled.
Doprava zdarma
17 500 Kč
Kód: 211
Noční stolek v designu kostky ze dřeva se dvěma zásuvkami, pohled z boku.
Doprava zdarma
17 500 Kč
Kód: 137
Pohled na moderní, dřevěný noční stolek v minimalistickém designu s úložným prostorem, pohled zboku.
Doprava zdarma
15 000 Kč
Kód: 226

Pomocník, kterého máte vždy po ruce

V naší nabídce je několik typů nočních stolků. Vybírat můžete z různých barev, stylů a velikostí. Přestože noční stolky bývají většinou vedle našich postelí, kde odpočíváme, jsou dny, kdy potřebujeme mít různé věci po ruce před-po spánku. Někdy nemůžeme usnout, a tak si čteme knihu, jindy potřebujeme mít na dosah ruky mobilní telefon a občas můžeme být například nemocní, a tehdy noční stolek dobře poslouží jako úložný prostor pro různé nezbytnosti.

Elegantní a stylový, zkrátka moderní

Moderní noční stolky přinášejí do ložnice závan čerstvého vzduchu. Vybrali jsme pro vás noční stolky, které splňují všechny atributy, které musí moderní noční stolek mít. U vysokých nočních stolků jsme neponechali nic náhodě a také nástěnné noční stolky nabízejí řadu možností, ze kterých si vybere i náročný zákazník.

Třešnička na dortu ve vaší ložnici

Správná barva pro dokonalost

K dokonalosti vaší ložnice může přispět i hnědý nebo bílý noční stolek. V dnešní době se doplňky do ložnic barevně sladí s odstíny postelí, a proto zde najdete noční stolky v nejoblíbenějších barvách.