Doprava zdarma

Manželské postele z masivu

Postele z masivu jsou jedním z nejkvalitnějších typů postelí. Je nesrovnatelné mít postel z dřevotřísky a postel z masivu. Liší se kvalitou, trvanlivostí a vzhledem. Poznejte znatelný rozdíl v materiálu díky postelím pečlivě vybraným týmem Daponti.

Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem
Pohled na dřevěnou manželskou postel s levitujícím efektem, boční pohled.
Doprava zdarma
Kód: 214/DUB7
Moderní levitující manželská postel z dubového masivu, pohled z boku.
Doprava zdarma
od 47 500 Kč
Kód: 235/DUB50
Dubová manželská postel s levitujícím efektem, boční pohled.
Doprava zdarma
od 50 000 Kč
Kód: 208/DUB7
Dřevěná dubová manželská postel Moon s čalouněným čelem, pohled z boku. Kód: 167/DUB50

Dobrý spánek zaručují postele z masivního dřeva

Postele jsou vybírány tak, aby zlepšily, zjednodušily a zkrášlily život v každé domácnosti. Spánek je přirozenou součástí našeho bytí. Kvalita spánku určuje celkovou kvalitu života, a proto je výběr postele důležitý, ať už se jedná o manželskou postel z masivu nebo postel pro jednotlivce. Dáváte přednost dubu, buku nebo borovici? Zde najdete manželské postele z bukového, dubového a borovicového dřeva. V našem obchodě si také můžete vybrat z několika rozměrů postelí, ať už se jedná o postel z masivu 180x200 nebo jiné rozměry.

Dřevěné manželské postele s úložným prostorem - pro všechny, kteří potřebují šetřit místem

Ať už je váš obytný prostor příliš malý, nebo jen vlastníte spoustu věcí, jistě oceníte úložný prostor pod postelí. Prostor ušetřený úložným prostorem můžete využít například na různé doplňky do ložnice. Stačí si vybrat v našich kategoriích.

Výběr doplňků do ložnice může být skvělým doplňkem prostoru vaší ložnice. Nejlepší je sladit doplňky se vzhledem postele z masivu. Nabízíme postele z masivu v různých barvách a také doplňky do ložnice, ze kterých si jistě vybere i ten nejnáročnější zákazník.