Doprava zdarma

Jednolůžkové postele

Kvalita vašeho spánku závisí na výběru správné postele. Nestrávte hodiny procházením webu při hledání postele, tým Daponti pro vás vybral několik kvalitních a vizuálně zajímavých kousků z masivního dřeva.

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem
Pohled na dřevěnou manželskou postel s levitujícím efektem, boční pohled.
Doprava zdarma
Kód: 214/DUB7
Moderní levitující manželská postel z dubového masivu, pohled z boku.
Doprava zdarma
od 47 500 Kč
Kód: 235/DUB50
Dubová manželská postel s levitujícím efektem, boční pohled.
Doprava zdarma
od 50 000 Kč
Kód: 208/DUB7

Správná velikost nebo materiál se rovná dokonalému odpočinku

Jednolůžkové postele jsou vhodné do dětských pokojů, ubytoven, hotelů. Nezabírají mnoho místa, ale v případě jednolůžka s úložným prostorem stále nabízejí další prostor, a přestože jsou kompaktnější, poskytují absolutní pohodlí každému spáči. V minulosti nebyl výběr postelí tak velký jako dnes. V dnešní době se také člověk může v nabídce ztratit, pokud neví, co přesně od své postele očekává. Proto je vždy dobré alespoň zvážit prostor, do kterého chceme postel umístit. V našem obchodě si můžete vybrat z několika kategorií postelí, které se hodí do různých prostor. Ať už dáváte přednost posteli 90x200, 120x200 nebo spíše 100x200, všechny v našem obchodě najdete. Pro ty, kteří by chtěli mít ve své ložnici postel z masivu, máme připravenou nabídku v kategorii jednolůžkových postelí z masivu.

Společník, bez kterého neusnete

Bez postele by náš spánek za moc nestál. Je nedílnou součástí domova a života, proto je třeba být při jejím výběru co nejdůkladnější. Vaše tělo se vám za výběr kvalitní postele jistě odmění a vy budete moci začít každý den odpočatí, nezlomení a spokojení.

Vytvořte z ložnice inspiraci, a ne skladiště

Pokud vás zajímá praktické řešení, jednolůžka s úložným prostorem ho nabízejí; oceníte možnost schovat některé své věci pod postel. Postel nemusí být jen o spaní, může nám pomoci i v jiných - praktických - sférách života. Pokud máte doma málo místa, postel s úložným prostorem vám to usnadní a vy nebudete muset přemýšlet, kam dát věci, které doma používáte méně často.